Ana Sayfa Basında Tuncay Özkan TUNCAY ÖZKAN TAHLİYE EDİLDİ

TUNCAY ÖZKAN TAHLİYE EDİLDİ

21 .  Ağır Ceza Mahkemesi Tuncay Özkan, Levent Göktaş ve Sedat Peker’in tahliyesine karar verdi.Özel Yetkili Mahkemelerin kaldırılmasının ardından tahliye taleplerini Nöbetçi Ağır Ceza mahkemeleri değerlendirmeye almıştı. Üç ismi de yeni mahkeme tahliye etti. Avukat Hüseyin Ersöz müvekkili Tuncay Özkan’ın bir iki saat içinde cezaevinden çıkacağını belirtti.

İŞTE TUNCAY ÖZKAN VE LEVENT GÖKTAŞ HAKKINDA VERİLEN O KARARIN TAM METNİ:

karar

ERGENEKON MAHKEMESİ DİRENDİ

Tahliye kararlarından önce ilginç bir gelişme yaşandı.

Ergenekon Davası’na bakan eski Özel Yetkili 13. Ağır Ceza Mahkemesi Ergenekon Davası sanıklarının tahliye taleplerini redderek gazetecilere açıklamalarda bulundu.

14 Yorumlar

 1. Nihayet… Esaret bitti.Ben çok kıymetli Ulusalcı ve yurtsever Tuncay Özkanın tahliyesini büyük bir sevinç ve mutlulukla karşıladım.Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.Ailesine özellikle Nazlıcan kızımıza gözleri aydın diyorum.Hep beraber güzel günler görmek umuduyla sonsuz sevgi ve saygılar.

 2. Sizin serbest kaldığınızı öğrendiğim için cokmutlu oldum. Darısı silivri de kalan diğer yurt severlerin başına

 3. GÖZ AYDIN OLSUN..SAGLIK VE MUTLULUKLAR DILIYORUM..iNSALLAH BÜTÜN YURT PERVERLER;MILLET PERVERLER ÖZGÜRLÜKLERINE KAVUSUR.SUCLARI SADECE DOGRU SÖZLÜ OLMAK;VATANPERVER OLMAK BÜTÜN HERKESIN SERBEST KALMASI NI DILIYORUM.Nazli Kizim Göz aydin olsun..Cünkü Gözlerimiz aydin..

 4. Dualarım, mutluluk göz yaşlarına, göz yaşlarım koca ustama ve ailesine sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. Dava bitmedi. Mücadelede, her alanda hesabi değil, tamamen hasbi duygularla, Atatürk’ün ve Türkiye Cumhuriyeti vatan neferi olarak hazırım. Alacağım her görev belki sizlerin bizim üstümüzdeki haklarını karşılıklı helalleşmeye götürecektir.
  ALİ İMRAN 149 Ey iman edenler! Eğer küfre sapanlara boyun eğerseniz sizi ökçeleriniz üstüne yüz geri çevirirler de hüsrana uğrayanlar haline gelirsiniz.
  İman etmek, imanlı olmak yetmez. Mücadeleyi küfre sapanlara, müşriklere, şeytanlaşmış insanlara karşı sürdürmek Allah’ın en önemli emridir.
  Şimdilik geçmiş olsun, Tüm yurtseverlerin gerçek şerefleri tüm halkımız ve devlet tarafından geri verilmesine kadar sürecektir.

 5. S A Tuncay Bey
  >Geçte olsa > Tahliyeniz Hayrlı Olsun (Dünya Bir İMTİHAN Yeri)
  >Sizinle Silivri 1.Nolu L Tipinde siz Avukat Görüşünüzde iken bende Avukatımla görüşmeye giderken Camdan > En son Selamlaşmıştık ! Şahsım MERİÇ TUMLUER T.İ.E olarak T.C. Devletimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Ölümünden 50 Yıl Sonra Açıklanmasını Emrettiği 10 Kasım 1988 Yılında Ahmet Kenan EVREN Tarafından Kasten Açıklanmayan Şuana Kadar Hukuk dışı bir şekilde 26 Yıldır GİZLENEN VASİYETİ ile ilgili , Konuyu Sürekli Sıcak Gündemde tutan ve Yargıda Hukuki Davalar açan Konuyu TBMM de Mecliste Soru Önergeleri Verdiren Şahısım
  > Size Petek Demir Vasıtası ile Kız Kardeşinizle de Telefonda konuştuk ve yine Petek Demir hnm Vasıtası ile Duygu Hnmla ile size bu konu hakkında Haber ve selamımı Göndermiştim.
  >Bu Gün Tüm Türkiye ve Dünyada Ortadoğuda Yaşanan KAOS un Sebebi ATATÜRK’ün 26 YILDIR GİZLENEN VASİYETİNİN
  >TÜRKİYE ve DÜNYA KAMUOYUNA AÇIKLANMAMASI İle ilgili Süreçtir ! >Kendinizi Toparladığınızda Ararsanız Görüşürüz İNŞALLAH !
  Geçmiş olsun Kolay Gelsin !
  > MERİÇ TUMLUER T.İ.E 0 532 234 61 57 MERSİN http://www.atataurkungizlenenvasiyeti.com

 6. Eski bir BİZ KAÇ KİŞİYİZ elemanı olarak sevgili TUNCAY ÖZKAN’a geçmiş olsun ve aramıza hoş geldin diyorum.

Bir yorum bırak